Оцініть наш новий сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано

Всего голосов: 44

18.12.2012     Автор: Гость

Батькам дітей з аутизмом
Аутизм www.autism.ruНа сайті представлені матеріали про діагностику та лікування аутизму, поради психолога, повнотекстові матеріали з проблем раннього дитячого аутизму.

 


Дитячий аутизм http://autist-ru.narod.ruСайт для батьків дітей з аутизмом. Містить інформацію про причини аутизму, методи лікування, навчання дітей з цим діагнозом. Є можливість публікації статей про аутизм всіма бажаючими.

 


Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму "Дитина з майбутнім" www.cwf.com.uaШкола-садок для дітей з проблемами в розвитку (м. Київ) www.childfuture.kiev.uaШкола-садок має статус початкової (навчання до 4-го класу включно), в подальшому планується зробити її середньою. Призначена для дітей віком від 2-х років з раннім дитячим аутизмом, синдромом Дауна, аутистичними рисами особистості, труднощами соціальної адаптації, затримкою психічного і психомовленнєвого розвитку. З дітьми займаються молоді спеціалісти з вищою освітою і досвідом роботи, заняття як групові, так і індивідуальні, що важливо для досягнення максимального результату.  Плануються візити спеціалістів з Ізраїлю та США, проведення семінарів, майстер-класів, тренінгів для педагогів і батьків. Адреса: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 41/15. Контактний телефон: (050) 352-90-97.

 


"Сонячне коло": громадська асоціація підтримки осіб з аутизмом  http://sunnycircle.ho.uaАутизм - хвороба ХХІ століття http://autist.narod.ruНа сайті представлена інформація для батьків дітей, що страждають на аутизм: тексти законодавчих актів, статті з російської та зарубіжної преси, бібліотека аутизму, програми, методики, відомості про медикаментозне лікування, адреси закладів, де можуть надати реальну допомогу.

 


Логопед-дефектолог Ірина Шептун www.defektolog.org.uaПроводить заняття для дітей з аутизмом, затримкою розвитку мовлення, синдромом Дауна в Києві. Основна спеціалізація - ранній дитячий аутизм.

 

Аутизм http://autism.com.uaНа сайті розміщено інформацію з питань діагностики і терапії аутизму, є невелика бібліотека, відомості про центри корекції та розвитку, навчальні заклади та інші організації, що надають допомогу аутичним дітям (в основному, Україна).

 


Аутизм: шлях до одужання www.autismwebsite.ruІнформація про сучасні методики лікування та навчання дітей при аутизмі та інших неврологічних розладах. Статті, форум.

 


Аутизм в Україні www.autism.in.uaІнформація про аутизм, діагностику, терапію, соціальну реабілітацію людей з аутизмом, про організації, що надають допомогу дітям з аутизмом в Україні.

 


Синдром Аспергера www.aspergers.ru

Переглядів: 53   | Коментарі: (0)
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:Ми в соціальних
мережахСтатистика
Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0