Оцініть наш новий сайт

Всего голосов: 35

19.10.2012     Автор: Гость

Намистинка до намистинки: все для юних рукодільницьhttp://www.creditsvit.com.ua/pletinnya-biserom-biseropletinnya-dlya-pochatkivciv/  -  Плетіння бісером  для початківців. Це давнє ремесло виникло майже відразу після того, як люди навчилися видувати скло. Свою назву намиста отримали від арабського слова «буєри», що означало фальшиві перли. Саме на Сході навчилися виготовляти такі дрібні намистинки, які підходили для вишуканих прикрас. Плетіння бісером настільки різноманітно у своєму виконанні, що знаходить своє застосування у виготовленні браслетів, кольє, сережок.

 

http://ehow.in.ua/44498-yak-zrobiti-virobi-z-biseru.html  -  Як зробити вироби з бісеру. Пам'ятайте, що будь-який виріб з бісеру вимагає точного слідування схемі. Поступово, освоївши ази бісероплетіння, ви зможете повторювати виріб, наприклад, просто дивлячись на оригінал, або придумувати власні оригінальні вироби.  Крім схеми, звертайте увагу на точність у виконанні інших рекомендацій і на перших порах шукайте саме докладний опис виробів : з зазначенням необхідної довжини нитки, кількості та величини бісеру, описом техніки закріплення нитки і установкою замочка.

 

http://pannochka.in.ua/riznomanitni-viroby-s-bisery/  -  Раніше створювалися в основному прикраси з бісеру, які доповнювали дороге вбрання, популярним було вишивання бісером на одязі, а також попитом користувалися картини з бісеру, в основному ікони. Як тільки бісероплетіння стало більш доступним для широкого кола рукодільниць, воно відразу стало набирати популярність.

З появою пластикового й скляного бісеру різноманіття кольорів і форм не могло не залучати до себе все нових і нових шанувальників.

 

http://buket.ck.ua/index.php?name=Pages&op=page&pid=771    -  Плетіння фенечок.  Справжня фенечка не може бути купленою - тільки дарованою. Вважається, що людина, яка плете феньку, вкладає в неї частину душі, внутрішньої енергії. Після того, як її подарували, фенечка стає талісманом, оберегом. Якщо фенька розірвалася - погана прикмета: з людиною, яка плела її, щось трапилося. На початку 90-х фенечки повернулися, оскільки світ захлеснула мода на 70-і роки. Сьогодні феньки носять не тільки хіппі — цей бісерний браслет став модним у молоді.

 

http://bohemiabiser.kiev.ua/dlya-pochatkivciv/pletinnya-z-biseru-chotyrygrannogo-dzhguta/ -  Плетіння різних видів джгутів є основним прийомом в бісероплетенії. Існує безліч видів джгутів, чотиригранний джгут - найбільш простій зі всіх, тому на даному уроці бісероплетенія ми розглянемо етапи його плетіння.                                     
 

http://arhiv-statey.pp.ua/index.php?newsid=15696  - Техніка французького плетіння.Квіти і листя, виконані в ній, виходять ажурними і повітряними. Цю техніку ще називають нізаніе дугами або круговим  плетінням. Вважається, що вона трохи складніше паралельного плетіння. Основа будь-якого листочка або пелюстки у французькому плетінні - це осьовий стриженьз більш товстого дроту. На вісь набирають кілька бісерін і знизу прикріплюють кінець дроту звичайного діаметру з вже набраних бісером…

 

http://vseznajka.com.ua/?p=449  - Бісероплетіння для початківців: квіти з бісеру. Для виготовлення квітів використовують різні техніки плетіння бісером. Ця стаття буде присвячена французької кругової техніці бісероплетіння (плетіння дугами). Перш за все, важлива товщина дроту. Вона залежить від частини квітки, для плетіння якого використовується дріт. Дріт може проглядатися між бісеринками, тому для бісероплетіння краще використовувати кольорову .

 

http://yak-prosto.com/yak-pochati-plesti-biserom/   - Як почати плести бісером. Бісероплетіння — оригінальне і цікаве хобі, яке не тільки розвиває увагу, почуття кольору та творче мислення, але і допомагає створювати незвичайні прикраси  власними руками. Почавши з найпростіших способів плетіння і візерунків, ви зможете просуватися далі і удосконалювати свою майстерність, згодом створюючи ускладнені і авторські вироби, які будуть дивувати і захоплювати оточуючих людей.

 

http://jijour.com/braslet-z-biseru.html    -  Браслет з бісеру. Кожен колір бісеру має свою прозорість і блиск, що робить його універсальним: він гарний і для офісу, і для вечірки. Браслет можна сплести за наведеною нижче схемою. Бісер підібрати по малюнку або використовувати інші кольори. У цій роботі використано японський бісер: матовий чорний, сріблясто-сірий, прозорий з кристалами.

А якщо жоден орнамент вам не подобається, можна намалювати свій варіант, використовуючи порожню схему. Потрібно роздрукувати кілька схем і фломастерами помалювати орнаменти і пошукати потрібний колір.


http://yak-prosto.com/yak-plesti-tvarin-z-biseru/   -  Як плести тварин з бісеру? Цікаві мініатюрні тварини з бісеру: якщо прив’язати до маленької іграшці ремінець, вона стане оригінальною підвіскою для телефону або брелоком. Виберіть конкретне тварину. У кожного своя схема, а то й не одна, тому краще шукати щось певне. Після цього знайдіть схему потрібного тварини на одному з сайтів, присвячених бісероплетіння. Більшість тварин плететься в одній і тій самій техніці.


http://bisser.at.ua/blog/1-0-7  -  Тваринки  з бісеру: схеми виготовлення різних тварин, птахів, а також комашок із бісеру .  Поповнюємо колекцію своїх тваринок із бісеру ось таким чудовим крабом, схемки папуг (та інших яскравих пташок, ось ящірка - використовуючи різні відтінки зеленого і жовтого бісеру, можна зробити різноманітні смужки та візерунки на лапках та спинці ящірки, пропонуємо  декілька схем, за якими можна сплести тигра-брелок та іграшкового тигра.


http://www.magic-beads.ru/techniques/peyote/   - Мозаїчна  техніка плетіння з парною кількістю  бісеру. Детальну схему цієї техніки можна знайти тут.   

                        

biCer.ru  -  Колекція безкоштовних схем виробів з бісеру Знаки Зодіаку. Тут представлені різноманітні вироби з бісеру, мають зв'язок зі знаками зодіаку. Зокрема кільця, браслети, брелоки, підвіски і брошки з бісеру, супроводжувані схемами бісероплетіння та фото готових виробів. Знаки зодіаку - дванадцять тридцятиградусних сегментів небесної сфери, ділять її по широті.


http://www.goodhand.com.ua/2011/12/yak-zrobiti-malenki-yalinki-z-biseru/  - Як зробити маленькі ялинки з бісеру. Виготовити маленькі ялинки з бісеру можна просто і швидко. Головне — трішки терпіння і натхнення.Такі ялинки стануть справжньою прикрасою для робочого столі у офісі й створять незабутній святковий настрій.Пропоную вашій увазі два варіанти: прикрашену ялинку і засніжену ялинку.  Всі деталі треба сплести окремо так, як цк вказано на малюнках.

 

http://bohemiabiser.kiev.ua/dlya-pochatkivciv/strichne-nyzhe-biseru-abo-strichne-pletinnya-yak-odyn-z-pry - Стрічне ниже, або стрічне плетіння як один з прийомів бісероплетенія мабуть, найпростіший прийом ,з допомогою якого ви зможете створювати вироби будь-якої складності. Суть того, що стрічного ниже можна викласти так: при даному прийомі бісероплетенія, намистина нанизується на два кінці однієї нитки одночасно, при цьому кінці нитки входять в намистину назустріч один одному, тобто з протилежних боків.


http://happylife.lviv.ua/   -  Прикраса з бісеру – кольє «Перше кохання». Центральні елементи кольє – квіти – виконані з чеського бісеру в техніці так званого «кирпичного плетения». Кожну пелюстку потрібно починати плести з середини, поступово розширюючи. Потім п’ять готових пелюсток необхідно послідовно з’єднати між собою і прикрасити серединки намистинами і біконусами. При складанні композиції з кількох квіток важливо розташувати їх симетрично, враховуючи  розмір.


http://stattja.pp.ua/index.php?newsid=4981   -  Прикраса вишивки бісером - захоплюючий і творчий процес. При роботі з бісером потрібно продумано підходити до вибору інструментів і матеріалів. Вирішіть заздалегідь, яким бісером, нитками і тканинами ви будете користуватися, а потім обладнайте своє робоче місце так, щоб всі речі були у вас під рукою. У деяких бісерін отвір вужче, ніж у інших, зовні мають такий же розмір. Ось чому важливо перед початком роботи випробувати бісер, голки, нитки і тканини, якими ви збираєтеся користуватися.   


http://beads.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=116:bisernaya-vyshivka&catid=35:2008-10-01-11-59-44&Itemid=126 -  Бісерна вишивка: 1. Вишивку бісером можна зробити знімною, якщо нашивати не кожну бісеринку окремо, а непомітними стібками закріпити на тканині цілі бісерні деталі, попередньо виконані в техніці нізанія. 2. Для вишивок хрестом і рядами малюнок повинен бути розбитий на клітинки. Можна використовувати наявні у продажу готові набори для вишивки або ж розбити малюнок на клітинки самостійно, перевівши його на картату папір і зафарбувавши кожну клітину тим кольором, якого в цій клітці найбільше. Чим дрібніше клітини, тим більше отриманий малюнок буде схожий на оригінал. 3. Вишивка по трикотажу більш складна через еластичності матеріалу. Не можна стягувати або розтягувати полотно швами, щоб його не деформувати.


http://uluonder.net/charivnij-biser-sposib-zajnyati-ditinu.html - Розповімо сьогодні про бісероплетіння – чудовому хобі для дівчаток будь-якого віку, а також про те, що ще можна робити з малими намистинками. З якого віку можна давати дитині бісер? Безумовно, маляткам до 2,5 – 3-х років не можна пропонувати дрібні вироби. Якщо у мами є старі намиста з великими кульками, то можна почати саме з них. Гра з невеликими,намистинками сприятиме розвитку дрібної моторики пальців, що благотворно позначиться на мовному і розумовому розвитку дитини.


http://lenta.km.ua/?p=6345 -  Сніжинки з бісеру.Сніжинки з бісеру можуть стати відмінною прикрасою для новорічної ялинки або подарунком-сувеніром для численних знайомих. А ще такими сніжинками можна розшити карнавальний костюм.  Країна Рад поділиться секретами виготовлення бісерних сніжинок. Для плетіння сніжинки з бісеру вам треба узяти бісер №11 (можна різних кольорів – скажімо, білий і прозорий, білий і сріблястий), білу нитку або волосінь і голку відповідного розміру. Ну і, звичайно, ножиці, щоб потім обрізувати нитку.

Переглядів: 497   | Коментарі: (0)
  Всього коментарів: 0
  Имя *:
  Email:
  Код *:  Ми в соціальних
  мережах  Статистика
  Онлайн всього: 0
  Гостей: 0
  Користувачів: 0